КОЛО 1 - 09.10.2021

10.10.2021 13:00

БАСКЕТ КАМ 2011
99 - 58  

“КИРИЛ И МЕТОДИЈ“ М.КАМЕНИЦА

ПРОБАСКЕТ КАВАДАРЦИ

10.10.2021 12:00

ЖКК МЗТ СКОПЈЕ АЕРОДРОМ
40 - 73  

“НЕЗ.МАКЕДОНИЈА“ СКОПЈЕ

ЖКК ВАРДАР

09.10.2021 16:30

ЖКК БАДЕЛ 1862
87 - 61  

“НЕЗ.МАКЕДОНИЈА“ СКОПЈЕ

КРИВА ПАЛАНКА

09.10.2021 19:00

ЖКК РАБОТНИЧКИ
49 - 78  

“ГРАДСКИ ПАРК“ СКОПЈЕ

СТРУГА 2009
КОЛО 2 - 16.10.2021

16.10.2021 13:00

ПРОБАСКЕТ КАВАДАРЦИ
41 - 74  

“ПАРТИЗАН“, КАВАДАРЦИ

ЖКК ВАРДАР

18.10.2021 18:00

БАСКЕТ КАМ 2011
71 - 78  

“КИРИЛ И МЕТОДИЈ“, М.КАМЕНИЦА

ЖКК БАДЕЛ 1862

16.10.2021 14:30

СТРУГА 2009
93 - 55  

“СП. ЦЕНТАР ТИМИ“, СТРУГА

ЖКК МЗТ СКОПЈЕ АЕРОДРОМ

16.10.2021 15:00

КРИВА ПАЛАНКА
95 - 83  

“БРАНИТЕЛИ 2001“, К.ПАЛАНКА

ЖКК РАБОТНИЧКИ
КОЛО 3 - 23.10.2021

23.10.2021 13:00

ЖКК БАДЕЛ 1862
104  - 30  

“НЕЗ. МАКЕДОНИЈА“, СКОПЈЕ

ПРОБАСКЕТ КАВАДАРЦИ

23.10.2021 16:00

ЖКК ВАРДАР
63 - 61  

“КК ВАРДАР“, СКОПЈЕ

СТРУГА 2009

24.10.2021 18:30

ЖКК РАБОТНИЧКИ
65 - 86  

“ЈАНЕ САНДАНСКИ МАЛА“, СКОПЈЕ

БАСКЕТ КАМ 2011

24.10.2021 12:00

ЖКК МЗТ СКОПЈЕ АЕРОДРОМ
47 - 62  

“НЕЗ. МАКЕДОНИЈА“, СКОПЈЕ

КРИВА ПАЛАНКА
КОЛО 4 - 30.10.2021

31.10.2021 16:30

ПРОБАСКЕТ КАВАДАРЦИ
56 - 68  

“ПАРТИЗАН“, КАВАДАРЦИ

СТРУГА 2009

30.10.2021 16:00

ЖКК БАДЕЛ 1862
92 - 46  

“НЕЗ. МАКЕДОНИЈА“, СКОПЈЕ

ЖКК РАБОТНИЧКИ

30.10.2021 15:00

КРИВА ПАЛАНКА
55 - 88  

“БРАНИТЕЛИ 2001“, КР.ПАЛАНКА

ЖКК ВАРДАР

30.10.2021 15:00

БАСКЕТ КАМ 2011
109 - 40  

“КИРИЛ И МЕТОДИЈ“, М.КАМЕНИЦА

ЖКК МЗТ СКОПЈЕ АЕРОДРОМ
КОЛО 5 - 17.11.2021

17.11.2021 15:00

ЖКК РАБОТНИЧКИ
78 - 62  

“СРЦ КАЛЕ“ СКОПЈЕ

ПРОБАСКЕТ КАВАДАРЦИ

13.11.2021 17:00

СТРУГА 2009
70 - 54  

"НИКО НЕСТОР“ СТРУГА

КРИВА ПАЛАНКА

17.11.2021 21:30

ЖКК МЗТ СКОПЈЕ АЕРОДРОМ
47 - 73  

“НЕЗ. МАКЕДОНИЈА“ СКОПЈЕ

ЖКК БАДЕЛ 1862

17.11.2021 17:30

ЖКК ВАРДАР
58 - 96  

“КК ВАРДАР“ СКОПЈЕ

БАСКЕТ КАМ 2011
КОЛО 6 - 20.11.2021

21.11.2021 16:00

ПРОБАСКЕТ КАВАДАРЦИ
61 - 80  

“ПАРТИЗАН“ КАВАДАРЦИ

КРИВА ПАЛАНКА

20.11.2021 17:30

ЖКК РАБОТНИЧКИ
71 - 83  

“ЈАНЕ САНДАНСКИ“ МАЛА СКОПЈЕ

ЖКК МЗТ СКОПЈЕ АЕРОДРОМ

20.11.2021 14:00

БАСКЕТ КАМ 2011
78 - 60  

“КИРИЛ И МЕТОДИЈ“ М.КАМЕНИЦА

СТРУГА 2009

21.11.2021 17:00

ЖКК БАДЕЛ 1862
85 - 69  

“НЕЗАВИСНА МАКЕДОНИЈА“ СКОПЈЕ

ЖКК ВАРДАР
КОЛО 7 - 27.11.2021

28.11.2021 15:30

ЖКК МЗТ СКОПЈЕ АЕРОДРОМ
59 - 56  

“ЈАНЕ САНДАНСКИ“ МАЛА СКОПЈЕ

ПРОБАСКЕТ КАВАДАРЦИ

27.11.2021 15:00

КРИВА ПАЛАНКА
61 - 96  

“БРАНИТЕЛИ 2001“ К.ПАЛАНКА

БАСКЕТ КАМ 2011

27.11.2021 13:30

ЖКК ВАРДАР
93 - 63  

“КК ВАРДАР“ СКОПЈЕ

ЖКК РАБОТНИЧКИ

28.11.2021 16:30

СТРУГА 2009
59 - 74  

“СПОРТСКИ ЦЕНТАР ТИМИ“ СТРУГА

ЖКК БАДЕЛ 1862